İÇİŞLERİ BAKANLIĞI HİZMET İÇİ EĞİTİMİ

İçişleri Bakanlığı 2016 Hizmet İçi Eğitim Planına göre Antalya Valiliğinde ve bağlı birimlerinde çalışan personele Genel Müdürlüğümüz ve İl Müdürlüğümüzün faaliyetleri hakkında eğitim verildi.

        İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı 2016 Hizmet İçi Eğitim Planına göre iki grup halinde olmak üzere 15.04.2016 ve 22.04.2016 tarihlerinde Antalya Valiliğinde ve bağlı birimlerde çalışan personele Müdürlüğümüzün faaliyetlerine yönelik eğitim verildi.
        Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğünü temsilen Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanlığından Uzman Yardımcısı Yalçın SENİRKENTLİ ve Sosyolog Ahmet ALGÜL'ün eğitimci olarak katılımda bulunduğu seminerde 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunun amacı ve kapsamı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün kuruluş süreci, teşkilat yapısı, görev ve sorumlulukları ile Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğünün  faaliyetleri; İl Müdürlüğümüz bünyesindeki Çalışma Grubu Başkanlıklarının görev ve sorumlulukları ile Geri Gönderme Merkezinin işleyişi ve sağladığı hizmetler hakkında katılımcılara sunumda bulunuldu. Eğitim soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.
Kayıt: 25.4.2016
Güncelleme:3.2.2017
Paylaş


WS05