AKDENİZ AHISKALI TÜRKLER BİRLİĞİ DERNEĞİ 3.OLAĞAN GENEL KURULU'NA KATILDIK

Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğü olarak 30.03.2017 tarihinde gerçekleştirilen Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneği 3.Olağan Genel Kurulu'na katılımda bulunduk.

      30 Mart 2017 tarihinde Akdeniz Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda, Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneğinin 3.Olağan Genel Kurulu'na  Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğünden Sosyolog Ahmet ALGÜL ve V.H.K.İ. Emre ALTUN katıldı.
      Genel kurul öncesi İl Müdürlüğümüz tarafından Ahıska Türkleri için özel olarak bastırılan broşürler dağıtıldı. Dernek Başkan Vekili Ramiz HÜSEYİN'in açılış konuşması ile başlayan genel kurulda, dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi. Siyasi Parti İl Başkanları ve Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı konuşmasını yaptıktan sonra Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğü'nü temsilen kürsüye çıkan Sosyolog Ahmet ALGÜL Ahıska Türklerinin ikamet izni taleplerinde yapacakları işlemler hakkında bilgi verdi. E-ikamet sisteminden nasıl randevu alınıp ve uzatma işlemi yapılacağını sunumla anlattı ve salondaki katılımcıların sorularını cevapladıktan sonra Genel kurul, dernek üyelerinin seçilmesi ile sona erdi.

Kayıt: 4.4.2017
Güncelleme:4.4.2017
Paylaş


WS05