AB HİBE PROGRAMLARI BİLGİLENDERME TOPLANTISI

Avrupa Birliği Hibe Programları hakkında düzenlenen bilgilendirme toplantısı Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplantı Salonu'da gerçekleşti.

Uyum ve Iletisim Çalisma Grubu ile Avrupa Birligi ve Dis Iliskiler Bürosunun girisimleriyle, Avrupa Birligi Hibe Programlari hakkinda 01 Aralik 2015 Sali Günü Antalya Il Göç Idaresi Müdürlügü Toplanti Salonu’nda bir toplanti düzenledi. Toplantiya konusmaci olarak katilan Koordinatör Sayin Baki KARAÇAY; kendi birimlerini tanittiktan sonra Avrupa Birligi Hibe Programlari hakkinda bilgi verdi. Antalya da Yapilan 16 projeden bahseden Karaçay; projelerin sacayaklarinin hangi kurumlar oldugunu, hangi faaliyetlerde bulundugunu, is bölümünün nasil yapildigini anlatti.
Toplantida, günümüzde tüm dünyayi ilgilendiren sorunlardan biri haline gelen ve Avrupa ülkelerini de yakindan ilgilendiren göç konusunda uzmanlasan personelin yerelde karsilasilan sorunlari analiz etmede öncü olabilecegi ve çözüm önerileri sunacak projeler gelistirebilecegi konusunda fikir birligine varildi. Antalya Il Göç Idaresi personelinin sorularinin cevaplanmasiyla devam eden toplanti, 8 Aralik 2015 tarihinde tekrar bir araya gelmek yönünde alinan kararla sona erdi.
Kayıt: 9.12.2015
Güncelleme:3.2.2017
Paylaş


WS05